Spotkanie Blackburn vs Norwich, wynik końcowy 1-1

W ostatniej kolejce Championship doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Blackburn i Norwich na stadionie Ewood Park. Mecz zakończył się remisem 1-1, mimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0. Spotkanie odbyło się 24 lutego o godzinie 15:00, a emocje w meczu nie opadły do samego końca. Obie ekipy dały z siebie wszystko, walcząc o kolejne punkty w tabeli ligowej.

Ważne Informacje o Meczu:

Mecz pomiędzy drużynami: Blackburn (Gospodarz) przeciwko Norwich (Goście)

Relacja z Meczu:

Sobotnie popołudnie na Ewood Park zapowiadało się emocjonująco, gdyż Blackburn podejmowało Norwich w starciu o punkty w Championship. Gospodarze chcieli zdobyć kolejne punkty, aby umocnić swoją pozycję w lidze, podczas gdy Goście mieli swoje plany na ten mecz.

Po pierwszym gwizdku sędziego Olivera Langforda z Anglii, obie drużyny ruszyły do walki. Norwich szybko objęło prowadzenie w 22. minucie za sprawą gola zdobytego przez M. Núñeza, który wykorzystał świetną asystę swojego kolegi. Blackburn musiało więc gonić wynik przed przerwą, co jednak im się nie udało, a zespoły schodziły na przerwę przy wyniku 0-1 dla Gości.

Po przerwie emocje sięgnęły zenitu, gdy w 56. minucie D. Hyam z Blackburn wyrównał stan meczu na 1-1, strzelając gola po zagraniu H. Pickeringa. Ewood Park wrzało, a zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko, aby wywalczyć zwycięstwo.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a sędzia Langford musiał ukarać kilku zawodników. Tyrhys Dolan z Blackburn zobaczył żółtą kartkę już w 14. minucie, podobnie jak Christian Fassnacht z Norwich w 79. minucie. Ostatecznie, mecz zakończył się remisem 1-1, a obie drużyny mogą być zadowolone z punktu, chociaż mogły zdobyć więcej.

Na koniec, warto zaznaczyć, że obie drużyny między innymi mają przed sobą kolejne trudne spotkania. Blackburn zmierzy się z Newcastle, Swansea i Millwall, natomiast Norwich czekają starcia z Sunderland, Middlesbrough i Rotherham. Kibice obu ekip mogą więc spodziewać się dalszych emocji i walki o każdy punkt w Championship.