Spotkanie Norwich - Blackburn zakończone wynikiem 1-3

W meczu 15. kolejki Championship drużyna Norwich podejmowała u siebie Blackburn. Spotkanie odbyło się na stadionie Carrow Road o godzinie 12:00. Sędzią tego starcia był Josh Smith z Anglii. Po emocjonującym widowisku to goście cieszyli się z wygranej, pokonując przeciwnika rezultatem 3:1. Już w pierwszej połowie Blackburn objęło prowadzenie 2:0, utrzymując je do końcowego gwizdka.

Sprawozdanie z meczu

Niedzielne popołudnie na stadionie Carrow Road przyniosło wielkie emocje, gdy gospodarze podejmowali Blackburn. Pierwsze minuty meczu były niezwykle dynamiczne, a kibice dostali szybką odpowiedź na pytanie, jak potoczy się ta potyczka. Goście objęli prowadzenie już w 8. minucie za sprawą Tyrhysa Dolana, który wykorzystał sytuację po asyście Joe Rankin-Costello.

Kibice Norwich nie mieli jednak powodów do optymizmu, gdyż ich drużyna nie była w stanie znaleźć odpowiedzi na atak Blackburn. Sammie Szmodics podwyższył prowadzenie dla gości, zdobywając bramkę w 15. minucie po asyście Andrew Morana. Wynik na przerwę 0-2 nie napawał optymizmem sympatyków zespołu gospodarzy.

Druga połowa nie przyniosła poprawy dla Norwich. W 49. minucie kolejną bramkę zdobył Szmodics, tym razem ponownie po podaniu od Andrew Morana, co ustaliło wynik na 0-3.

Chociaż gospodarze starali się odrobić straty, to dopiero w doliczonym czasie gry udało im się zdobyć honorowego gola. Gabriel Sara pokazał swoją klasę, jednak było już za późno na odwrócenie losów meczu. Wynik 1-3 na korzyść Blackburn zapewnił im cenne trzy punkty w ligowej tabeli.