Huddersfield vs Blackburn, wynik meczu: 3-0

W ostatnim meczu ligowym drużyna Huddersfield spotkała się z Blackburn na John Smith's Stadium. Huddersfield odniosło pewne zwycięstwo 3-0, zdobywając jednego gola jeszcze przed przerwą. Mecz odbył się 26 grudnia o godzinie 15:00 w ramach 24. kolejki Championship.

Championship: Huddersfield 3-0 Blackburn

W świątecznym starciu w John Smith's Stadium drużyna Huddersfield pokonała Blackburn 3-0. Mecz odbył się 26 grudnia o godzinie 15:00 w ramach 24. kolejki Championship.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0 po bramce zdobytej przez J. Headley'ego w 28. minucie, z asystą S. Thomasa.

W drugiej połowie Huddersfield podwyższyło prowadzenie za sprawą S. Thomasa, który trafił do siatki w 55. minucie, po asyście D. Burgzorga. Ten sam zawodnik podwyższył wynik na 3-0 w 68. minucie, z asystą J. Koromy.

Gospodarze zakończyli mecz z jedną żółtą kartką dla Toma Leesa w 49. minucie. Z kolei goście otrzymali cztery żółte kartki: Hayden Carter (35'), Adam Wharton (51'), Callum Brittain (90') i Lewis Travis (90').

Nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnej z drużyn.

Następne mecze dla Huddersfield to starcia z Manchester City, Plymouth i ponownie Blackburn. Natomiast Blackburn zmierzy się z Cambridge United, West Brom i ponownie Huddersfield.

Atmosfera na John Smith's Stadium była gorąca, a kibice mogli cieszyć się z efektownej wygranej swojej drużyny. Zwycięstwo Huddersfield dało im dodatkową motywację do kolejnych spotkań i pozwoliło im zrobić krok w kierunku lepszej pozycji w tabeli. Blackburn natomiast będzie musiało podjąć wysiłek, aby odbudować swoją formę po tym meczu. Mecz był pełen emocji i widowiskowych akcji, co zadowoliło wszystkich obecnych na stadionie oraz przed telewizorami.