Na obiekcie Ewood Park dnia 2023-11-10 20:00 odbył się mecz między Blackburn i Preston - wynik 1-2

W jednym z meczów 16. kolejki Championship doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Blackburn oraz Preston. Spotkanie rozgrywane na stadionie Ewood Park obfitowało w emocje i dynamiczną grę. Ostatecznie to goście z Preston wygrali ten pojedynek, pokonując rywali 2:1. Już na przerwę udali się do szatni z minimalną przewagą 1:0. Mecz odbył się 10 listopada 2023 roku o godzinie 20:00.+

Relacja z meczu Blackburn - Preston

Dzisiaj, na stadionie Ewood Park, odbyło się starcie pomiędzy drużynami Blackburn i Preston w ramach 16 kolejki Championship. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść Preston, choć emocje towarzyszyły nam do samego końca.

Od początku spotkania w powietrzu unosiła się energia, zespoły walczyły zacięcie o każdą piłkę. W pierwszej połowie to drużyna Preston zdobyła prowadzenie, dzięki bramce A. Browne'a w 35. minucie. Blackburn starało się odrobić straty, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po powrocie na murawę, Blackburn zaczęło naciskać na rywali, co zaowocowało wyrównującym golem autorstwa S. Szmodics'a w 49. minucie. Mecz stał się jeszcze bardziej zacięty, obie drużyny szukały okazji do zdobycia bramki, jednak to Preston udało się ponownie trafić do siatki w ostatnich minutach spotkania. L. Lindsay ustalił wynik na 1-2, zapewniając swojej drużynie cenne trzy punkty.

Mecz nie obył się bez emocji, arbiter Thomas Bramall zdecydował o przyznaniu żółtej kartki dla B. Whiteman'a z drużyny Preston w 72. minucie.

Następne spotkanie dla Blackburn to mecz z drużyną Stoke City, natomiast Preston zmierzy się z Cardiff. Zapowiada się kolejna emocjonująca kolejka Championship!