Spotkanie pomiędzy Stoke City oraz Blackburn zakończone wynikiem 0-3 dnia 2023-11-25 15:00 na obiekcie bet365 Stadium

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Stoke City i Blackburn zakończył się wynikiem 0-3 na korzyść drużyny Blackburn. Mecz odbył się w bet365 Stadium w ramach 17. kolejki Championship. Wynik na przerwę wynosił 0-1.

Relacja z meczu: Stoke City - Blackburn 0-3

W sobotnie popołudnie na bet365 Stadium odbyło się starcie pomiędzy drużynami Stoke City a Blackburn. Mecz, który zapowiadał się emocjonująco, zakończył się zaskakującym wynikiem 0-3 na korzyść gości.

Spotkanie rozpoczęło się pełne zaciętej walki, jednak to goście zaczęli grać zdecydowanie ofensywniej. W 4. minucie meczu, S. Wharton zdobył bramkę dla Blackburn, pokonując bramkarza gospodarzy A. Morana. Mimo starań Stoke City, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 dla gości.

Druga połowa meczu była równie emocjonująca, z obiema drużynami starały się zdobyć bramkę. W 86. minucie A. Moran podwyższył prowadzenie dla Blackburn, a tuż przed końcem meczu, w 90. minucie, S. Szmodics ustalił wynik na 0-3. Gospodarze nie byli w stanie odpowiedzieć, a goście odnieśli zdecydowane zwycięstwo.

Atmosfera na bet365 Stadium była gorąca, a kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców do ostatniej minuty. Jednak to drużyna Blackburn okazała się zdecydowanie skuteczniejsza, co przełożyło się na końcowy wynik.

Mecz nie obył się bez kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście, otrzymali żółte kartki za zbyt zaciętą grę. Ben Pearson i Jordan Thompson z Stoke City oraz Tyrhys Dolan z Blackburn zostali ukarani przez sędziego Andrew Kitchen.

Niestety, emocje sięgnęły zenitu, gdyż w ostatnich minutach meczu doszło do czerwonej kartki dla gospodarzy, jednak nie wpłynęło to znacząco na przebieg spotkania.

Stoke City kolejno zmierzy się z drużynami QPR, Plymouth i Sheffield Wednesday, natomiast Blackburn czekają mecze z Birmingham, Sheffield Wednesday i Leeds. Czy zwycięstwo nad Stoke City da im odpowiedni zastrzyk motywacji do kolejnych spotkań? Czas pokaże!